Hotel pracowniczy Ząbki

Jeśli szukają Państwo zakwaterowania pracowniczego blisko Ząbek, to dobrze Państwo trafili. Nasz hotel pracowniczy pozostawia do dyspozycji gości w pełni wyposażone pokoje, które pomieszczą od dwóch do pięciu osób. Każde z pomieszczeń sypialnianych wyposażone jest w łóżka z czystą, regularnie zmienianą pościel i wszelkie istotne meble, ponieważ bardzo ważny jest dla nas komfort naszych gości.

Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa hotelowego?

U nas nie trzeba się martwić o swoje bezpieczeństwo, czy też o tak prozaiczną dziś usługę, jak internet – posiadamy wszelkie udogodnienia, która pozwolą naszym gościom zrelaksować się po całym dniu ciężkiej pracy. 

Wspólna dla wszystkich, dobrze wyposażona kuchnia, która posiada takie sprzęty jak między innymi:

  • lodówkę,
  • mikrofalę,
  • kuchnię indukcyjną,

Pozwolą one na sprawne przygotowanie pełnowartościowych posiłków, a funkcjonalne łazienki z natryskiem na relaksującą kąpiel, która przygotuje nas do snu. Bardzo dbamy o czystość naszego hotelu pracowniczego, dzięki czemu każdy z naszych gości może się czuć wyjątkowo. Jesteśmy otwarci na sugestie i staramy się spełniać wszelkie wymagania wychodzące od osób wynajmujących u nas miejsce do odpoczynku i snu.